تبلیغات

در بحث پرونده بقایی فضاسازی‌هایی علیه قوه قضاییه انجام شد/ بست نشینی‌ها مقابله با اجرای احکام بود

کریمی قدوسی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

در بحث پرونده بقایی فضاسازی‌هایی علیه قوه قضاییه انجام شد/ بست نشینی‌ها مقابله با اجرای احکام بودجواد کریمی قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در گفتگو با خبرنگار مجلس گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، در واکنش به دستگیری مشایی گفت: میان بقائی، مشایی، حسین فریدون، مهدی جهانگیری، رحیمی، نماینده مجلس، مسئول و غیر مسئول در هر جایگاهی هیچ تفاوتی وجود ندارد و قوه قضاییه در صورت تخلف و ارتکاب جرم باید به پرونده آنها رسیدگی کند.

وی ادامه داد: در بحث پرونده بقایی فضاسازی‌هایی علیه قوه قضاییه انجام شد اما در نهایت مردم از زبان دادستان تمامی موارد اتهامی این شخص را شنیدند.

کریمی‌قدوسی تاکید کرد: آن فضاسازی‌ها و بست نشینی‌ها تنها یک مقابله با اجرای احکام قضایی بوده است، همان احکامی که در مورد عموم مردم در صورت وجود اتهاماتی اجرا می‌شود و هیچ رسانه‌ای هم خبر آن را پخش نمی‌کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه دستگاه قضایی در دو صورت به یک موضوع اتهامی وارد می‌شود، بیان کرد: اینکه شخص مدعی و شاکی خصوصی داشته و دوم آنکه موارد حقوق عمومی و حق الله نادیده گرفته شده باشد که در این صورت مدعی العموم کیفرخواست صادر می‌کند.

وی تصریح کرد: این موارد در قانون اساسی و قوانین قضایی به طور صریح ذکر شده است لذا به موارد اتهامی مشائی هم مانند دیگر افراد قطعا باید در دادگاه به صورت کامل رسیدگی شود.

انتهای پیام/

ارس وب

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار