تبلیغات

اجرای طرح «عید با یار مهربان» همزمان با ایام نوروز

اجرای طرح «عید با یار مهربان» همزمان با ایام نوروزبه گزارش خبرنگار  گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی هادی یوسف‌زاده مدیر کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی با اعلام این مطلب تصریح کرد: در راستای حمایت از طرح «تکالیف عید نوروز» و براساس تاکیدات مدیرعامل و ابلاغ معاونت فرهنگی کانون طرح عیدانه کتاب در استان اجرا می‌شود.

وی افزود: در این طرح مرکز شماره ۲ کانون تبریز طی روز‌های ۳ الی ۱۲ فروردین ماه از ساعت ۹ الی ۱۷ با اجرای فعالیت‌های متنوع و جذاب فرهنگی هنری وادبی و با محوریت کتاب و کتابخوانی میزبان کودکان و نوجوانان علاقه‌مند خواهد بود.

وی تصریح کرد: عضویت برای کودکان و نوجوانان در زمان اجرای طرح رایگان خواهد بود.

یوسف‌زاده تصریح کرد: کتابخانه‌های سیار کانون در تبریز، منطقه‌آزاد ارس و هشترود نیز روز ۱۳ فروردین (روز طبیعت) با حضور در اماکن و مناطق پرتردد فعالیت‌ها و برنامه‌های مختلفی را برای مخاطبان کودک و نوجوان اجرا خواهند کرد.

مدیر کل کانون استان در عین حال افزود: با هماهنگی‌های به عمل‌آمده کتابخانه سیار منطقه‌آزاد ارس علاوه بر ۱۳ فروردین در روز‌های ۵ الی ۸ و ۱۲ فروردین نیز میزبان مسافران نوروزی این منطقه خواهد بود.

یوسف زاده توسعه و تعمیق فعالیت‌های فرهنگی هنری مبتنی بر کتاب و کتابخوانی در بین کودکان و نوجوانان را از جمله اهداف اجرایی این طرح عنوان کرد.

گفتنی است مرکز شماره ۲ کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان تبریز که میزبان طرح عیدانه کتاب در استان است در خیابان سرباز شهید ابتدای کوی پیروزی واقع شده است.

انتهای پیام/ش

توسعه و تعمیق فعالیت‌های فرهنگی هنری مبتنی بر کتاب و کتابخوانی در بین کودکان

ارس وب

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار